Nita dhe Shpati i BBVA sërish bashkë? Kapen “mat” në shoqërinë e njëri tjerit (VIDEO)

INA
INA

25 Maj, 2023

Pëlqimi në mes Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit që pritej të zhvillohej brenda “BBVA” duket se po ndodh jashtë.

Dyshja janë parë së fundmi teksa dilnin nga një kafene së bashku.

Nuk dihet arsyeja se përse janë takuar apo nëse ka ndonjë zhvillim në mes tyre.

Kujtojmë që Nita e pranoi vetë brenda shtëpisë së “BBV” që dikur është frekuentuar me Shpatin, por ai raport ishte mbyllur shumë kohë më parë.

Brenda shtëpisë ata qëndruan shumë afër me njëri-tjetrin, por si Nita dhe Shpati treguan se nuk do të kishte një rikthim në mes tyre./Gazeta10

@welcome_to_albania_2

Nitushi dhe Shpatushi😂😂

@welcome_to_albania_2

Nitushi dhe Shpatushi😂😂

♬ Дикая львица – ALEX&RUS

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-10-15-11-26-792-edit_com.miui.gallery

Luiz Ejlli e ndezë atmosferën në Amerikë (video)

kiara-foto

Zbulohen detaje nga “Kepi i VIPA”-ve, çfarë pritet të ndodhë në reality show-n

big-brother-VIP

Zbulohet banori i parë i Bigbrother 3

bledi-mane

Bledi: Dy turiste dolën toples në Ksamil, kur i panë banorët iu lëshuan me lopata!

Luizi

E cilësoi si program mashtrimi, Luiz Ejlli bëhet pjesë e Përputhen

Luizi efi

S’ janë parë asnjëherë bashkë pas Big Brother, Luizi zbulon nëse e ka takuar Efin

Luizi

“Nuk lëpin aty ku përshtyhet…”, çfarë mendimi ka sot Luizi për “Përputhen”?

luizi per fansat

Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

besim dina

Besim Dinës i vdes nëna

INFO

NA NDIQ