Nita e penduar nga ndarja me Shpatin, i dedikon dhe këngë?!

INA
INA

29/05/2023

Nita ka lansuar projektin e saj të ri “2 Gota”, projekt ky shumë i komentuar për një arsyeje.

Nita në tekstin e këngës vazhdimisht flet për një lidhje që është shkëputur por nuk mohon se mund të ketë ribashkim.

Në projektin e Nitës, në fund u shfaq edhe Shpati ish i dashuri i Nitës, ku la shumë për të imagjinuar.Nita këtë e bëri pasi mund të ketë një ribashkim mes tyre, apo vetëm për vëmendjen e publikut pasi lidhja e tyre dhe ndarja u komentuan shumë, kjo mbetët për tu parë, shkruan “Kosovarja”.

https://www.instagram.com/p/CswYT7jI2KY/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ