Nita shpallet fituese e sfidës në Big Brother, theu rekord botëror

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/02/2023

Nita Latifi është shpallur fituese e sfidës së Rezistencës. Bashkë me Dea Mishel, vajzat qëndruan +14 orë duke thyer rekordin botëror të vendosur në SHBA në vitin 2005. Në fund vajzat vendosën të bëjnë një pakt që çmimin ta fitonte Nita.

Nita tha se paratë e fituara, shumën prej 2500 eurove do e çojë në ndihmë të Shoqatës së Fëmijëve me Autizëm në Prishtinë, vendim të cilin Dea e përkrahu dhe vendosi të hiqte dorë nga fitorja.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

INFO

NA NDIQ