Nita tregon arsyen pse e ndërpreu agjërimin në shtëpinë e BBVA

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Prill, 2023

Këngëtarja shqiptare, Nita Latifi, është aktualisht e vetmja konkurrente nga Kosova në formatin e shumë shikuar Big Brother VIP Albania.

Ajo ka qenë ndër të paktat banore të shtëpisë e cila nisi të agjëronte në muajin shenjtë të Ramazanit.

Mirëpo për shkaqe shëndetësore, ajo duket se është detyruar që ta ndërpresë agjërimin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.Gjatë një bisede me banoren tjetër të shtëpisë, këngëtarja e hitit “Histori” tha se u sëmurë dhe më pas kishte probleme me barkun, por arsye tjetër ishte edhe se hante iftar e vetme – duke u veçuar nga të gjithë banorët e tjerë që hanin bashkarisht në një orar tjetër.Ndërkohë, si për të shprehur mbështetjen e saj, Efi i ka thënë se tani e tutje nëse dëshiron mund të agjërojnë së bashku.

Nita ka mbi 100 ditë qëndrimi në shtëpinë e Big Brother VIP Albania dhe përgjatë gjithë kësaj kohe është shquar për maturinë, edukatën familjare që ka treguar dhe reagimet e saj të qeta dhe asnjëherë ofenduese.

Nga opinionistja e programit, Zhaklin Lekatari, Nita u cilësua si “Shotë Galica” e shtëpisë gjatë një spektakli, gjersa opinionsti tjetër Arbër Hajdari, tha se ajo e ka bërë plotësisht krenare Kosovën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lui-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

elgit klea

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

Bora-Zemani

Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

bledi mane shote baraliu

VIDEO/Bledi Mane tenton të puth aktoren kosovare, fiken dritat në emisionin live, çfarë ndodhi?

kristi-aliaj

Kristi: Dashuria mes Luizit dhe Kiarës po vënitet

KIARA dasma luizi

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

luiz ejlli

Luizi thyen edhe një rekord

INFO

NA NDIQ