Një 23 vjeçar kapet me pistoletë gazi

INA
INA

18/10/2023

Pjesëtarët e policisë të SPB-Tetovë, të martën mbrëma rreth orës 23:15, në rrugën rajonale Bogovinë-Pirok, kanë arrestuar 23-vjeçarin E.A. nga Zherovjani i Tetovës, të cilit në veturën “ Golf” me targa të Tetovës të cilën e drejtonte ai, është gjetur dhe konfiskuar, një pistoletë gazi i tipit “Zoraki 918” me kornizë me dy fishekë, për të cilën nuk ka pasur asnjë dokument. Arma do të bëhet ekspertizë, ndërsa E.A. është ndaluar në komisariat dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të përgatitet parashtresë përkatëse.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

Carshia-e-Shkupit

Maqedoni/Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit

INFO

NA NDIQ