Një aeroplan ateron në mënyrë emergjente në Beograd, kjo është arsyeja

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/02/2023

Një pasagjer në një aeroplani që ka udhëtuar nga Këlni drejt Nishit ka ndërruar jetë në aeroportin e Beogradit “Nikolla Teslla”. Aeroplani ateroi në aeroportin e Beogradit pasi pasagjerit i është përkeqësuar gjendja gjatë fluturimit, konfirmuan sot për mediat e Beogradit mjekët e Ndihmës emergjente.

“Piloti ka denoncuar rast emergjent dhe ka marrë leje për aterim mbrëmë në orën 22:24. Reanimacioni kishte filluar. Ekipi ynë erdhi, mori pjesë në reanimim, por në fund mundi ta konstatojë vetëm vdekjen”, tha dr. Ivana Stefanoviq nga Ndihma Emergjente.

TË FUNDIT
7 orë
Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet
8 orë
Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës
1 ditë
Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi
3 ditë
Evropa sot voton, kush do e marr timonin
4 ditë
“Kuvendi gjithëserb” në Beograd! Analiza e REL: Nga lutjet për Serbinë dhe Republikën Sërpska, tek folklori! Si u konceptua

ME TE LEXUARA

8 orë
Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës
7 orë
Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet
1 ditë
Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi

LEXO MË SHUMË

moti nxehti temperatura-termometri

Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet

siljanovska-zelenski-2-780x439-1

Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës

IMG_2910

Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi

parlamenti evropian zgjedhjet be

Evropa sot voton, kush do e marr timonin

vucic dodik

“Kuvendi gjithëserb” në Beograd! Analiza e REL: Nga lutjet për Serbinë dhe Republikën Sërpska, tek folklori! Si u konceptua

Dodik

Kërcënon Miorad Dodik: Ka një vendim për ndarjen e Bosnjës

Ursula Von der Leyen

Von der Leyen u bën thirrje qytetarëve evropianë që të dalin në zgjedhje

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Kryeministri i ri i RMV-së qartë të deklarojë se e respekton Marrëveshjen e Prespës

bia-serbe

Shërbimi inteligjent i Kosovës zbuloi spiunët e BIA-s serbe në Ferizaj

INFO

NA NDIQ