Një burrë është gjetur i vdekur në një ndërtesë të braktisur në qendër të Shkupit

Picture of ina-online
ina-online

03/06/2024

Një person i vdekur është gjetur në zonën e Qendrës në Shkup, njofton policia.

Më datë 01.06.2024, në ora 19:35, në SPB Shkup është raportuar se në një objekt të braktisur në zonën e Qendrës në Shkup është gjetur një mashkull i vdekur.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Urgjencës Mjekësore. Inspektim është kryer nga ekipi inspektues nga SPBV Shkup dhe sipas urdhërit të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dhënë për obduksion”, thuhet në buletinin policor.

TË FUNDIT
6 minuta
Feride Haxhiu dhe Kaltrina Beqiri zënë vendin e Mexhitit dhe Limanit në Parlament
14 minuta
Kambovski dhe Limani dhanë deklaratë solemne si anëtarë të rinj të Këshillit gjyqësor, por nuk u përgjigjën nëse ai duhet të shpërndahet
30 minuta
Alternativa tërheqë Safije Sadiki Sahihnin nga Ministria për Marrëdhënie mes Komuniteteve
1 orë
Mësohen emrat e zëvendësministrave të LD së Mexhitit
2 orë
Temperaturat e larta, mjekët do të patrullojnë në Shkup për t’u dalë në ndihmë qytetarëve

ME TE LEXUARA

1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
4 orë
Gashi e caktoi seancën për zgjedhjen e Qeverisë së re
22 orë
Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim shtesë për gjyqtarin Naqe Georgiev
6 minuta
Feride Haxhiu dhe Kaltrina Beqiri zënë vendin e Mexhitit dhe Limanit në Parlament
19 orë
Nga shtatori shtrenjtime ekstreme të çmimeve të shërbimeve noteriale
1 ditë
Buçkovski: Me Marrëveshjen e Ohrit u bëmë shembull pozitiv për ndërtimin e një shoqërie multietnike
4 orë
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
22 orë
Mbi 40 gradë Celsius – Nga e enjtja vendi në alarmin portokalli

LEXO MË SHUMË

01fotooo

Feride Haxhiu dhe Kaltrina Beqiri zënë vendin e Mexhitit dhe Limanit në Parlament

417465877_1033330104823178_3776099890300401458_n-780x439

Kambovski dhe Limani dhanë deklaratë solemne si anëtarë të rinj të Këshillit gjyqësor, por nuk u përgjigjën nëse ai duhet të shpërndahet

LEN Safije

Alternativa tërheqë Safije Sadiki Sahihnin nga Ministria për Marrëdhënie mes Komuniteteve

Izet Mexhiti LD 2

Mësohen emrat e zëvendësministrave të LD së Mexhitit

moti Vapa nxehti temperaturat

Temperaturat e larta, mjekët do të patrullojnë në Shkup për t’u dalë në ndihmë qytetarëve

ilire-dauti

Dauti: VLEN nuk mund të thirret në votat e pastra shqiptare sepse ka edhe vota të VMRO-së

fondi

ESHR: Dobësi në sistemin IT në FSSH, nuk janë vendosur kontrolli dhe sistemi për suksesin e mjekimit jashtë vendit

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

Prokuroria

Hetim ndaj pesë personave të dyshuar për dhunë në Qendrën Klinike Shkup

INFO

NA NDIQ