Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INA
INA

10/12/2023

Surprizat para dhe pas shatzanisë për Kiara Titon nuk kanë fund nga fansat e saj.

Vet Kiara ka ndarë një video teksa na tregon dhe dhuratat bashkangjitur me një dedikim.

Në kuti ishte një mini biberon i vogël, gjë që e emocionoi Kiarën jashtë mase.

Video si më poshtë 👇🏻

https://www.instagram.com/reel/C0oK09hLOpj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9043860f-998a-4035-bb10-12c6b06e9563

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

Sara gjordeni bbvip

Sara ndjek strategjinë e Luiz Ejllit, tenton t’i hyjë në tualet Françeskës

adelina drilon

Drejtori i RTK-së: Emisionin me Drilon Gashin e ndala unë, është i dënuar për sulm ndaj gruas

INFO

NA NDIQ