Një ditë para Bajramit, ia vodhën 15 krerë dele! 59-vjeçari i revoltuar se Policia nuk i ndihmon për t’i gjetur/VIDEO

Picture of INA
INA

30/06/2024

Nata e Kurban Bajramit nuk ishte gëzim edhe në familjen e 59-vjeçari nga Forina, pasi të njëjtit ia kanë vjedhur 15 krerë dele.

Para kamerës së TV21 ai rrëfeu momentin kur kuptoi se delet i mungonin.

Për momentin ai zotëron 150 krerë dele.

Për rastin njoftoi edhe Policia, por forinasi thotë se të njëjtit nuk ndërmarrin asgjë për t’ia gjetur delet.

TË FUNDIT
54 sekonda
Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra
42 minuta
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
46 minuta
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
1 orë
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
1 orë
Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

ME TE LEXUARA

22 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
16 orë
LSDM: Pandov i liron nga burgu të dënuarit për “27 prillin”
1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
1 orë
Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme
21 orë
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
14 orë
Mickoski: Ambasadorët evropian nuk duhet të zemërohen për miqësinë me Orbanin
1 ditë
LSDM: Biletat e klasës biznes të Mickoskit dhe ministrave në SHBA kushtuan 20 mijë euro
1 orë
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
21 orë
Çavkov del nga burgu

LEXO MË SHUMË

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

blerim bexheti

Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

pasaporta dokumente personale

Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

Onkologija Onkologjia shkup

Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi këshillon BDI-në: Angazhoni ekspertë edhe për luftën kundër korrupsionit!

arben taravari

Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet

INFO

NA NDIQ