Një djalë është sulmuar në një autobus të NTP-së në Shkup

Picture of INA
INA

26/10/2023

Përleshje e re në autobusin në Ndërmarrjen Transportuese Publike (NTP) pasi një i ri është sulmuar nga disa persona, bën të ditur MPB.

Me datë 24.10.2023 në ora 19:20 në SPB Shkup L.G. (64) nga Shkupi ka raportuar se me datë 21.10.2023 rreth orës 01:00 në autobusin e NTP-së në zonën e Hipodromit, nipi i saj ka qenë. i sulmuar fizikisht nga disa persona, njofton MPB.

Policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT
9 minuta
Mitko Çavkov del nga burgu!?
10 minuta
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
57 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
1 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
1 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
3 orë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
1 ditë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
10 minuta
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
8 orë
Demokratët të ndarë për kandidatin për president pas largimit të Biden, kush do t’i prijë garës?!
1 ditë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
2 orë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

LEXO MË SHUMË

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

plazh bregdeti shqiptar

Vdes një person në plazhin e Durrësit

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

INFO

NA NDIQ