FOTO/Një dron me foton e Jurgenit në shtëpinë e BBV, Sara emocionohet! Bardhi e puth: Qenka djalë i mirë

INA
INA

17/02/2024

Sara Gjordeni ka hapur zemrën me Erjolën ditën që partneri që ajo ka lënë jashtë Jurgen Uldedaj kishte ndeshje të rëndësishme. Teksa Sara priste një shenjë edhe pse sipas saj historia tani ishte mbyllur nga Bardhi, duket se shenja erdhi.

Pak minuta më parë në shtëpinë e BB VIP ka hyrë një dron, me foton e Jurgenit ku shkruante: Kampion bote! Sara është emocionuar dhe ka filluar të qajë, teksa i ka thënë Bardhit:

“E ka sjellë ai, të më jap një shenjë që vazhdo se çdo gjë është okay”.

Ndërkohë Bardhi ka thënë: “Qenka djalë i mirë”, teksa ka puthur Sarën. Një moment i çuditshëm teksa qan për ish të dashurin në krahë të të dashurit.

Më pas Sara ka folur edhe me Artën pasi ka nisur dyshimet nëse dronin Jurgeni e ka nisur për ta gëzuar apo se ka inat me të.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ