Një i mitur plagoset rëndë pas sulmit me thikë në Shkup

ina-online
ina-online

26/03/2024

Policia ka njoftuar se dje në ora 17:35 në SPB Shkup është raportuar se në “Bit Pazar” është sjellë një i mitur nga Shkupi me lëndime të forta me lëndë prerëse.

Sipas njoftimit, disa persona i kanë kërkuar para në zonën e “Bit Pazarit” dhe pasi nuk ia ka dhënë, njëri prej tyre e ka sulmuar me një mjet të mprehtë dhe i ka shkaktuar një plagë me thikë.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

qoku

Bekim Qoku: Erdhi dita Ali opozita

INFO

NA NDIQ