Një ikonë si Bebe Rexha

0

Bebe Rexha ka ndarë foton e radhës me ndjekësit e saj në Instagram, dhe brenda pak orëve ka marrë mijëra pëlqime, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte pozuar për një nga revistat më prestigjioze ‘Voir Fashion’, dhe këngëtarja nga Dibra ka vendosur ta quaj vetën Ikonike.

Bebe është duke shijuar suksesin që arriti së fundi me këngën ‘Call You Mine’ një bashkëpunim ky me Chainsmokers.

https://www.instagram.com/beberexha/?utm_source=ig_embed