Një kosovar humb jetën aksidentalisht në Zvicër

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

Një 38-vjeçar nga Kosova e ka humbur jetën aksidentalisht në Zvicër.

Bëhet fjalë për Selmon Kastratin, nga fshati Lëbushë të komunës së Deçanit.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes rrjeteve sociale.

I riu kishte jetuar dhe punuar në Zvicër, përcjell Klankosova.tv/Klankosova.tv

TË FUNDIT
6 orë
Autorët e vrasjes në Debresh janë nga Winterthuri i Zvicrës
6 orë
E pazakontë në Gjermani: U ankua për nxehtësinë në aeroplan, shqiptari dëbohet nga fluturimi pak para nisjes
17 orë
Besa Sharrah dhe ëndrra amerikane që po e bën realitet, inxhinierja vlonjate kandidon për Senatin e Ohajos
19 orë
Gërvalla vjen me një lajm të mirë për mërgimtarët
1 ditë
Hajni zviceran ia vodhi çantën shtetasit të Maqedonisë, por nuk i gjeti 1 mijë eurot e fshehura në libër

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mediat zvicerane shkruajnë për garat ilegale në Kosovë me vetura me targa të Zvicrës
1 ditë
Arrestohet shqiptari i dyshuar për vrasje në Gjermani
1 ditë
Hajni zviceran ia vodhi çantën shtetasit të Maqedonisë, por nuk i gjeti 1 mijë eurot e fshehura në libër
19 orë
Gërvalla vjen me një lajm të mirë për mërgimtarët
17 orë
Besa Sharrah dhe ëndrra amerikane që po e bën realitet, inxhinierja vlonjate kandidon për Senatin e Ohajos
6 orë
E pazakontë në Gjermani: U ankua për nxehtësinë në aeroplan, shqiptari dëbohet nga fluturimi pak para nisjes
6 orë
Autorët e vrasjes në Debresh janë nga Winterthuri i Zvicrës

LEXO MË SHUMË

vrasje policia debresh

Autorët e vrasjes në Debresh janë nga Winterthuri i Zvicrës

aeroport

E pazakontë në Gjermani: U ankua për nxehtësinë në aeroplan, shqiptari dëbohet nga fluturimi pak para nisjes

besa sharrah

Besa Sharrah dhe ëndrra amerikane që po e bën realitet, inxhinierja vlonjate kandidon për Senatin e Ohajos

Donika Gervalla

Gërvalla vjen me një lajm të mirë për mërgimtarët

vjedhje

Hajni zviceran ia vodhi çantën shtetasit të Maqedonisë, por nuk i gjeti 1 mijë eurot e fshehura në libër

Arrestim_Pranga-780x468-1

Arrestohet shqiptari i dyshuar për vrasje në Gjermani

Ferrari bugati

Mediat zvicerane shkruajnë për garat ilegale në Kosovë me vetura me targa të Zvicrës

mergimtar

“Lakmojmë luksin e mërgimtarëve, por jemi dembela”! Ekonomisti thotë se mërgata lë në RMV rreth një miliard euro

GJYKATA

Lirohet nga akuzat kosovari i cili dyshohej për akte seksuale me një fëmijë

INFO

NA NDIQ