Një mama 43-vjeçare sfidon Kim Kardashian

Shoqja e ngushtë e Kourtney Kardashian, po sfidon hapur Kimin me format e saj perfekte fizike.

Bëhet fjalë për Larsa Pippen, e cila me format e saj po dëshmon se ajo është një mama seksi, ndërsa këtë të shtunë u shfaq në plazhin e Miamit me bikini ngjyrë të zezë.

43-vjeçarja, nënë e tre fëmijëve, dëshmoi se Kim Kardashian nuk gëzon forma më të mira se ajo, dhe këtë gjë e bëri teksa shfaqi fizikun e saj të mahnitshëm në plazh.

Larsa, e cila është e martuar me kampionin e NBA-së, Scottie Pippen, ka ndarë me fansat foto nga udhëtimi i saj në Miami.