Një nuse buzëkuqe si Big Mama

INA
INA

24/09/2023

Është në të 30-tat e saj, por ende beqare.

Këngëtarja Big Mama, e dashur nga një publik i gjërë, shpesh ka folur edhe për jetën e saj private.Ndonëse ka treguar edhe për dashuri e lidhje, asnjëherë nuk kanë përfunduar në publik partnerët dhe të gjithë kanë mbetur në hijen e misterit.

Në këto foto Big Mama po duket si nuse me këtë fustan të kuq.

Nuse e bardhë, e madhe, si Big Mama.

Veç kush e ka nafakë!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ