Një nuse si Learta, kështu shërben çajin dhe ëmbëlsirat…

0

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet qaj dhe ëmbëlsira… /Sovrani/