Një pjesë e komunave Butel dhe Gazi Babë pa rrymë

INA
INA

7 Korrik, 2023

Për shkak të ndërhyrjes teknike në rrjetin elektro-distributiv, sot pa energji elektrike do të jenë disa nga konsumatorët e komunave Butel dhe Gazi Babë, kumtojnë nga QRMK – Shkup.

Në periudhën prej orës 8:30 deri në orën 9:30 pa energji elektrike do të jenë shfrytëzuesit nga rr. “2” në Vizbeg, si dhe një pjesë e shfrytëzuesve të locuar në bul. “Magjistralja e Adriatikut” në Komunën e Butelit.

Në periudhën prej orës 10:00 deri në orën 11:00 pa rrymë do të jenë shfrytëzuesit nga rr.”Rokomia” nga nr.1 deri në nr.74 në Komunën e Butelit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

duhan cigare

Fëmijëve u shiten cigare me copë para shkollave në Tetovë (VIDEO)

Klinika-Shkup

Shënon rritje numri i pacientëve me grip, por edhe me Covid-19 në Maqedoni

instituti-arben-xhaferi

Instituti “Arben Xhaferi”: Ndryshimi i Kodit Penal anti evropian dhe i dëmshëm në luftën kundër korrupsionit

escobar eskobar gabriel

Eskobar: Maqedonia të kujdeset që ligjet të jenë në përputhje me standardet evropiane

Bullgari-Maqedoni-780x439-1

Regjistrimi i popullsisë në Shqipëri, “kacafytje” mes maqedonasve dhe bullgarëve!

Muhamed Zekiri

Shtyhet seanca gjyqësore për Muhamed Zekirin

mickoski jankullovska gordana

Takimi Mickoski-Jankullovska/ ASH: A do të thotë se kjo fotografi do të kthejë kriminelët në politikë?

baste bastore

Pagoi tiketën as 1 euro, fitoi afër 30 mijë euro nga bastet (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Rrogat e arsimtarëve nga ky muaj rriten për 15%

INFO

NA NDIQ