Një Prime i tensionuar, Arbana “shpërthen” në bërtima ndaj Zhaklinës: Qetësohu, çfarë paske kështu

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Prill, 2023

E marta ka qenë e mbushur me tensione në mbrëmjen e spektaklit në Big Brother VIP Albania.

Debate të forta janë zhvilluar mbi hiperseksualizimin e vajzave në shtëpi, gjë e cila ka shkaktuar debate mes disa banorëve dhe opinionistëve.

Debat i zjarrtë është zhvilluar mes opinionistes Zhaklin Lekatari dhe banorit Luiz Ejlli, pasi ky i fundit ka thënë se Jori nuk ka vlera si lojtare, duke e trajtuar më shumë si objekt seksual.

E teksa Zhaklina dhe Luizi vazhdimisht kanë ngritur zërin në debat e sipër, është dashur një ndërhyrje nga vet moderatorja e programit, Arbana Osmani.

Ajo në një moment i është drejtuar Zhaklinës me “qetësohu” dhe “çfarë paske sonte”, duke ngelur e habitur nga temperamenti i saj.

Në debat më pas janë përfshirë edhe banorët e tjerë brenda dhe jashtë shtëpisë

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ