Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

INA
INA

06/12/2023

Policia njoftoi se mbrëmë në ora 21:40 në SPB Shkup është raportuar se në Bulevardin “Kuzman Josifovski-Pitu” në Shkup, një automjet ka goditur një trotinet, i drejtuar nga E.M.(32) nga Berova, me çka ka ikur nga vendi.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar E.M., të konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit”.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga ekipi inspektues nga SPB Shkup./Telegrafi/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber ademi

Ademi: Vazhdojmë me mbështetjen e të gjitha Universiteteve në vend!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

arben taravari kumanove

Sot në Gostivar konventa e promovimit të kandidatit presidencial, Arben Taravari

IMG_9416

ASH e Selës tubim në Tetovë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ