Nje shqiptar i mire nga Bujanoci qe vuri Shqiperine para cdo interesi tjeter

INA
INA

18/11/2023

Genc Prelvukaj

Beratin e lane jashte europianit te kaluar edhe pse ne ndeshjen e fundit me Armenine shenoi per ta nisur Shqiperine drejt fazes finale.

Mirepo pertej kesaj, ky njeri nuk i ktheu shpinen vendit te tij, perkunder, me edukate e miresi zgjodhi heshtjen e punen, per te drejtuar pak vite me vone nje ushtri te re, me te mire dhe me te forte se kurre.

Nje shqiptar i mire nga Bujanoci qe vuri Shqiperine para cdo interesi tjeter. Patriot e burre 🇦🇱🇦🇱

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-05-18-54-11-222_com.facebook.katana-edit

Klubi i karatesë “Bashkimi” nga Kumanova kërkon mbështetje për kampionatin evropian

Duka

“Shqipëria fiton Evropianin”, Duka “ngacmon” italianët

topi cip 2024

Risi në futbollin evropian, për çfarë do të shërbejë mikroçipi në topin e Euro 2024?

rashica muriqi

Dardanët në vazon e dytë për shortin e Ligës C në Ligën e Kombeve

kombetarja

Shqipëria në vazon e tretë për shortin e Ligës B në Ligën e Kombeve

berat-gjimshiti-djimshiti

Doli nga fusha i dëmtuar pas 18 minutave lojë, mësohet situata e Berat Gjimshitit

Premier-League-1024x659-1

Premier League “dominon” Evropën, akordi i ri i së drejtës së TV sjell miliarda euro në Britaninë e Madhe

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

INFO

NA NDIQ