Një shtetas i Maqedonisë plagos një grua në Serbi, më pas bën vetëvrasje

INA
INA

08/03/2024

Një vajzë e re është pranuar mbrëmë në Emergjencën e spitalit të Vranjës pasi është qëlluar me armë zjarri në kabinën e pikëpagesës.

Sipas informacioneve nga Qendra Shëndetësore mjekët po luftojnë për jetën e sak.

Mediat serbe shkruajn se bëhet fjalë për një të gruantë re nga Lugina e Preshevës, e cila është qëlluar nga një i moshuar, shtetas i Maqedonisë së Veriut.

Sipas informacioneve ende të pakonfirmuara, një burrë dhe një grua që ndodheshin në makinë janë grindur, ajo ka zbritur nga makina dhe ai ka qëlluar me dy plumba në drejtim të saj dhe më pas është vetëvrarë.

Hetimet në vendngjarje janë duke vazhduar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

SONY DSC

Moti i ngrohtë “pushton” plazhet, fluks pushuesish në bregdetin shqiptar

arm-uniforma-600x360

Ushtria e Maqedonisë ka më pak gra ushtare profesioniste në krahasim me vendet e rajonit

kurti len

Albin Kurti tubim të përbashkët me opozitën në Cyrih të Zvicrës (FOTO)

morine kufiri shqiperi

Kosova e Shqipëria me marrëveshje të re për kalimin pa kontroll kufitar në Vërmicë

stevo pendarovski

Pendarovski flet për sondazhet dhe tregon se kush do ti fitoj zgjedhjet

INFO

NA NDIQ