Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Picture of INA
INA

12/06/2024

Sara Gjordeni ishte ish-konkurrentja e Big Brother Vip e cila u bekua me një shtatzëni me partnerin e saj Bardhi, që u njohën brenda në shtëpi.

Por një foto e publikuar në Instagram ka bërë “lëmsh” rrjetin, duke ngritur pyetjen a është edhe Françeska shtatzënë.

Bukuroshja ka pozuar e buzëqeshur me dorën te barku, por nuk ka konfirmuar asgjë.

Ndërkohë në një postim të disa ditëve më parë, kur një ndjekëse i tha se ndodhet në maternitet, ajo ju përgjigj duke i thënë se shihen aty vitin tjetër.

 

TË FUNDIT
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
4 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
4 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
5 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

ME TE LEXUARA

5 orë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
5 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë
4 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
4 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

LEXO MË SHUMË

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

INFO

NA NDIQ