Një vit pas transferimit të tij, Barcelona po synon shitjen e yllit të ekipit

ina-online
ina-online

14/11/2023

Ish-ylli i Leeds United , Raphinha nuk po kalon kohën më të mirë të mundshme në Barcelonë që prej largimit nga “Elland Road “në vitin 2022 dhe atij mund t’i ofrohet një rrugë kthimi në Ligën Premier vitin e ardhshëm.

Shumëçka ka ndryshuar në “Elland Road” që kur Raphinha u largua nga Leedsi në sezonin 2021/2022 pas një sezoni fantastik, duke fituar një lëvizje të merituar te Barcelona në verën e ardhshme.

Klubi anglezi përfitoi 55 milionë euro nga marrëveshja por braziliani nuk ka arritur që të përmbushë pritshmëritë e blaugranasve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

INFO

NA NDIQ