Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

INA
INA

03/03/2024

Një situatë e pazakontë në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Dinamikat dhe debatet sa vijnë e shtohen mes banorëve, ndërsa gjatë Primes së sotme janë diskutuar për herë të parë edhe grupet.

Megjithatë, sa i përket nominimit sot Vëllai i Madh ka provuar një formulë të re, një zinxhir shpëtimi por me efekt të kundërt.

Të nominuar nuk do të shkojnë 3 personat që mbeten në fund të zinxhirit, por e gjithë shtëpia. Ndërsa e bukura është se banorët brenda shtëpisë nuk e dinë ende që janë në nominim.

Silvi, Sara Karaj dhe Françeska si personat e fundit që mbetën në këtë zinxhir shpëtimi janë imun. Ndërkaq, gjithë shtëpia: Bardhi, Egla, Erjola, Heidi, Ilnisa, Julia, Julian, Ledjona, Meriton, Rike, Romeo, Roza, Sara dhe Vesa, shkojnë në nominim.

Televotimi mbyllet të martën e ardhshme, ndërsa e bukura e këtij nominimi është se banorët brenda shtëpisë nuk e dinë ende që janë në nominim. Banorët e rinj, Liami dhe Jetmiri do të jenë imun deri në javën e ardhshme. /TCH/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ