“Njëherë Miss, gjithmonë Miss”, Zaimina Vasjari: Jam e lumtur që kurorëzohem sërish pas 16 vitesh me këtë titull

0

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka kohë që nuk ka sjell për publikun ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e kërkuar në rrjetet sociale nga fansat e saj të shumtë.

Përpara se të bëhej këngëtare, Vasjari ka qenë edhe modele. Ajo në vitin 2002 ishte kurorëzuar me titullin “Miss Shqipëria”.

Tani 16 vite më vonë, ajo ende ndjen mall për atë kohë, kur si një vajzë në moshë të re, kishte arritur të kurorëzohet me një titull të tillë