“Njëherë të vetme! U lutem në gjunjë”, kërkesa e çuditshme e Luizit për Vëllain e Madh

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/02/2023

Luiz Ejlli po pret momentin kur t’i vijë në dorë zarfi i kuq. Banori më i komentuar në ‘Big Brother VIP Albania’ po e kërkon me ngulm mundësinë që të dërgojë në nominim 3 persona.

Teksa ishte duke folur në oborr me Nitën dhe Kristin, Luizi, duke qeshur tha se po e kërkon aq shumë atë zarf të zi, saqë do lutet në gjunjë. Duke imagjinuar momentin kur të ketë zarfin në dorë, Luizi tha se do e grisë, aq me padurim po e pret.

‘Një herë e dua zarfin e kuq. Një herë, u thava po nuk po më vjen, po u lutem në gjunjë prandaj nuk ma japin.

Nuk ka nevojë Arbana fare të më thotë a do të mendohesh. E shky zarfin, s’ka nevojë me e hap me thikë, e çaj. Po më thotë dërgo 4 në nominim. Nuk ma bëjnë të thjeshtë’ Duke komentuar mundësitë e Vëllait të Madh për të dërguar disa persona në nominim, Luizi përmendi edhe Kutinë e Pandorës.

Ai tha se nëse i vjen ky rast, mund të hapë të parin zarfin e zi.‘E bukura është kur të shkoj te Kutia e Pandorës e të them jo Arbana nuk më ben zemra me e hap. Unë hap të ziun të parin.’

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ