Njihuni me bashkëshortin e Ryva Kajtazit

0

Ryva Kajtazi po shijon epitetin nënë.

 

Ajo ka prezantuar vajzën në publik, shkruan arbresh.info.

 

E, bashkë me vajzën në fotot e mëposhtme shihet edhe bashkëshorti i Ryves.

 

Për më shumë shikoni imazhet dhe mos e humbisni intervistën e këngëtares duke folur pas lindjes. /Zhurnal/