Njihuni me fansen e zjarrtë të Luizit dhe Kiarës (video)

Picture of INA
INA

12/09/2023

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të kenë mbështetje të fuqishme të publikut, pa dallim moshe. Së fundi një vajzë e vogël ka shprehur respektin ndaj çiftit. Për më shumë kliko në linkun e videos:

https://instagram.com/stories/kiaratito/3190109040691624400?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT
5 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
18 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
20 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
21 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
21 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?
20 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
18 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
1 ditë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ