Njihuni me Hoxhën viral të TikTok-ut: Të famshëm më bëri Noizy!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/04/2023

Mirel Hoxha është i riu që është bërë i famsh•m në TikTok. Ai njihet nga të gjithë si Hoxhë, pasi është futur në rolin e tij dhe jep këshilla plotë humor.

Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, Mireli ka treguar se fillimisht pseudonimin Hoxhë ia vuri djali i dajës së tij, reperi i famshëm Noizy. Ndërsa, ka theksuar se këtë rol e bën për t’u argëtuar pasi vetë është myslimanë dhe nuk ka asgjë me besimtarët

“U bë e madhe, kur djali i dajës tim, Noizy, edhe ai më ka komentuar në fillim, më ka thënë o Hoxhë. Nuk e di se si ka qene dhe aty u bë viral çdo gjë”.

Mbi të gjitha, e kam shpjeguar që unë nuk jam Hoxhë, por mbiemri. Unë nuk po ofendoj Hoxhën se jam vetë mysliman, kam njerëz në familje që i kam Hoxhë dhe nuk ofendoj Hoxhën. Kjo është një shaka, por mbi të gjitha nuk abuzoj te feja, unë nuk përmend as fe, as Kuran, asgjë. Mbaj limitet e mija”, tha Mireli.

 

TË FUNDIT
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
4 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
5 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
6 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

ME TE LEXUARA

6 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
5 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
4 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
4 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

INFO

NA NDIQ