Njihuni me trukun e fshehur në iPhone, i bën mesazhet e Krishtlindjeve më të veçanta

INA
INA

25/12/2023

MQTech Tok” ka zbuluar një truk për t’i bërë urimet e Krishtlindjeve më të veçanta.

Ky truk funksionon vetëm në telefonat iPhone, dhe është ideal për t’i dërguar mesazhe njerëzve gjatë festave të fundvitit.

Së pari duhet të hapni aplikacionin Messages, dhe të zgjidhni personin të cilit dëshironi t’ia dërgoni tekstin.

Pasi të shkruani urimin, mbani të shtypur butonin dërgo, dhe iu shfaqet opsioni për të animuar mesazhin.

Më pas klikoni Screen, zgjidhni animacionin që dëshironi dhe dërgoni mesazhin.

Dhe për t’i bërë gjërat më të lehta, mund t’u dërgoni mesazhin shumë njerëzve në të njëjtën kohë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

femij telefon

Italia ndalon celularët në shkolla me çdo kusht!

Inteligjenca Artificiale IA

Google konfrontohet me Indinë shkaku i përgjigjes së chatbot-it me Inteligjencë Artificiale

Inteligjenca artificiale AI

IA ndihmon në mënyrë disproporcionale në mbrojtjen kundër kërcënimeve të sigurisë kibernetike

facebook-meta

“Meta” do të krijojë ekip për të luftuar dezinformimin në zgjedhjet e BE-së

Galaxy S24

Përjetoni përvojën më të jashtëzakonshme celulare me një nga pajisjet e serisë Galaxy S24

card-trump

Maqedonia e Veriut sërish në qendër të vëmendjes, këtë radhë mashtrime me “Trump kartela bankare”

Elon-Musk-cip

Njeriu i parë me një implant truri kontrollon një mi kompjuteri me mendimet e tij!

diell

Dielli po shpërthen në një nivel që nuk është parë që nga viti 2017

intel

Intel do të prodhojë çipe për Microsoft

INFO

NA NDIQ