Njihuni me vjehrrën e Luiz Ejllit (foto)

INA
INA

22/07/2023

Kiara Tito ka postuar sonte një foto me nënën e saj në Instagram, duke u bërë kështu menjëherë meme e rrjeteve sociale

Derisa të gjithë i kemi parë në Big Brother VIP Albania, përfshirë nënën e Luizit, pastaj babanë dhe vëllain e Kiara Titos, një person ende nuk ishte shfaqur publikisht nëpër media.

Bëhet fjalë për nënën e Kiara Titos.

Në një postim që ajo ka bërë sonte në rrjetet sociale fansat janë njoftuar për herë të parë me nënën e saj, por edhe me vjehrrën e këngëtarit Luiz Ejlli.

Kjo vonesë e njoftimit me nënën e Kiarës ka bërë që shumë fansa të aludojnë se ajo nuk është një fanse e madhe e Luizit, për dallim nga babai i Kiarës dhe vëllai që janë parë të jenë më të afërt këto ditë me këngëtarin që mori zemrat e publikut shqiptarë gjatë kësaj kohe.Kujtojmë se edhe për nënën e Luizit mediat disa herë kanë shkruar duke thënë se edhe ajo nuk është se e ka shumë qejf Kiarën.

Pavarësisht kësaj, Luizi pritet që këto ditë ta lanson këngën e tij të tretë që do të jetë dedikim për moderatorën dhe modelën shqiptare, Kiara Tito – e cila tashmë e ka marrë mbiemrin e burrit të saj Ejlli – gjatë kurorëzimit me martesë të tyre në tarrasën e prefekturës së Tiranë më 6 maj, natën finale të Big Brother VIP Albania.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ