Noizy dhe Dhurata e “kallin lojën” më 6 korrik (VIDEO)

INA
INA

5 Korrik, 2023

Noizy dhe Dhurata Dora kanë zbuluar pak nga kënga e re e tyre në një postim në llogarinë e tyre në Instagram.

Kënga mban titullin “Kallma” dhe do të vijë e shoqëruar me videoklip.

Në klipin e ndarë nga Noizy që na prezanton pak edhe me këngën e re, reperi thotë se më 6 korrik ‘ndërron loja’.

“Mos e le mu shym Kallma 6 korrik ndërron loja ta dini, kjo me e kënaqë Shqiptarinë”, shkruan ai. /Prive.al

VIDEO:

https://www.instagram.com/noizy/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3898e014-2885-49ab-8398-310673009bc2

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ