Noizy e blen një tjetër makinë luksoze, ja si ua prezanton fansave të tij…! (FOTO)

Reperi Noizy njihet si person, i cili është i dhënë shumë pas makinave luksoze.

Në parkingun pranë shtëpisë së tij janë të renditura disa prej më të shtrenjta ve dhe që të gjitha janë të Noizyt.

Listës i është shtuar edhe një e tipit Maybach, e cila prodhohet në kuadër të markës Mercedes.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një Instastory.

Sa i përket muzikës ZinZin (siç është edhe nofka e Noizy) është aktiv. Gjithashtu aktiv është edhe në palestër, aty ku po stërvitet për të bërë një trup për t’u admiruar dhe me këtë rast ta fitojë bastin që lidhi me mikun e tij Blerim Destanin. /TetovaSot/