Noizy “kurth” Stresit në emision, habit reperi, i gatshëm ta ndihmojë

Picture of ina-online
ina-online

01/07/2023

Rigels Rajku ose i njohur në muzikë si Noizy ka vënë në lojë mikun e tij, Stresi të cilit i tha se ka blerë një luan por nuk di se ku ta mbajë.

Gatishmëria e Stresit për të ndihmuar Noizyn habiti publikun, pasi u ofrua menjëherë të mbante luanin. Por, kur Noizy i tha se luani i ka ngrënë këmbën pronarit të mëparshëm, Stresi kuptoi se gjithçka ishte një lojë:

Noizy: E di çfarë kam bërë

Stresi: Hë

Noizy: Kam marrë një këlysh luan dhe nuk kam ku ta le, është në Tiranë

Stresi: E marr unë ore

Noizy: E di sa i bukur është? Është i bardhë

Stresi: Ta mbaj unë o vëlla

Noizy: Duhet mbajtur te shtëpia

Noizy: Është gjashtë muajsh o vëlla, sa një gomar

Stresi: Gjashtë muajsh? Po na ha o vëlla

Noizy: (qesh)

Stresi: Po ku është ta shohim? Sa lekë?

Noizy: E kam marrë unë. Problemi është se luani i ka ngrënë këmbën atij tipit

Stresi: Mos ore…

/Gazeta Express

TË FUNDIT
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
11 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
11 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
21 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!
22 orë
Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen
21 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
11 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
11 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...

LEXO MË SHUMË

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

luizi kiara

Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen

bebe rexha vjosa osmani

Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

INFO

NA NDIQ