Nominimi i tij vjet u krahasua me nominimin e Deas, reagon Arbër Sulstarova: Ishte më i dobëti dhe më i pamerituar…

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2023

Krahasimi mes “Big Brother VIP 1” dhe “Big Brother VIP 2” është i pashmangshëm, qoftë në situata apo personazhe.

Nominimi i fundit i Dea Mishel po krahasohet pikërisht me zgjedhjen që bëri vjet Arbër Sulstarova.

Ky i fundit, hapi kutinë e Pandorës dhe vendosi të nxjerrë në nominim, Donald Veshajn, Beatrix Ramosajn dhe Einxhel Shkirën. Shumë po e krahasojnë nominimin e tij me atë të Dea Mishel dhe vetë Arbri ka një sqarim për të bërë.

Sqarim: Ka disa persona që krahasojnë nominimin e vjetshëm timin me atë të djeshëm. Për mendimin tim, nominimi i djeshëm duke qenë 3 persona nga i njëjti grup(Luiz/Kiara/Efi) është nominimi më i dobët dhe më i pamerituar. Ishte zgjedhje e lehtë për lojën personale e ardhur nga inati dhe jo logjika. Veprimet që vijnë nga inati nuk të çojnë larg. Prandaj, kujdes me krahasimet pa vend dhe mos e zhvlerësoni nominimin historik”-shkruan ai në Instastory.

Ndërkohë edhe sot pas një viti, në postimin e Arbrit shihen komente të bëra së fundmi, që e përgëzojnë për “nominimin historik”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

juli luizi

Teksa Ledioni u tregon banorëve për shtatzaninë e Sarës, Juli nuk harron të përmend Luizin 

kiara

Kiara Tito ekspozohet gjysëm e zhveshur (foto)

egla

Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

egla big brother

Video/ “Kush ishte i dashuri yt?”, Ledioni e pyet, Egla Ceno: Të bëfshin mirë ato që ha!

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri shfaqet në gjendje të rënduar, iu dhimbset ndjekësve

luizi kiara

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

sara bardhi

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

INFO

NA NDIQ