Nora Istrefi, JLo shqiptare/ ‘Çmend’ me linjat trupore

INA
INA

05/10/2023

Paraqitjet plot stil dhe ‘class’ nga Nora Istrefi nuk kanë të ndalur.

Krahas veçantisë që posedon, këngëtarja njihet edhe për linja perfekte trupore me të cilat mahnit të gjithë fansat, shkruan Indeksonline.+

Edhe në imazhet që ka publikuar së fundmi shihet që ngjason në Jennifer Lopez, e thjeshtë dhe kaq perfekte.

Ndryshe, Nora sezonin e verës e ka pasur të ngarkuar me koncerte të shumta duke performuar në çdo vend ku ka shqiptar./Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/Cx_lK19I6hm/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

valbona

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INFO

NA NDIQ