Nora Istrefi nëna beqare më e dëshiruar në Kosovë

Nora Istrefi është këngëtarja e hiteve, që së fundi ka ardh me këngën me titull “Ciao”.

Ylli i muzikës është shfaqur në formë të shkëlqyer në të gjjtha skenat e videoklipit të ri, ku ka vazhuar ti ekspozoj linjat ideale.

Këngëtarja, që është vetëm dhe tashmë nënë beqare e një vajze, si gjithmonë merr vëmendje për parqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Nora, po vazhdon të jetoj në Prishtinë dhe më në fund kanë ndaluar thashethemet rreth jetës së saj private.