Nuk do ta besoni se sa vjet i mbushi sot Diellza Kolgeci

Dita e sotme është e veçantë në kalendarin e Diellza Kolgecit.

Diellza Kolgeci me këtë datë feston ditëlindjen, meqë rast mbush plot 42 vjet jetë.

Këtë gjë e bëri të ditur vet modelja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ku ndau disa imazhe nga fëmijëria.

Bashkë me imazhet, ajo tregoi edhe një urim që e kishte shkruar për veten kur ishte pesë vjeçe, ndërsa thotë se as sot nuk ka ndryshuar në brendësi.

Në 42 vjetorin e lindjes, Diellza thotë se ndjehet e përmbushur që është nëna e Helenës dhe falënderon të gjithë për urimet.

“5 vite qe kur e kam shkrua kete urime per MUA…Sot 42, nuk kam ndryshuar ne brendesi vetem se jam e permbushur sepse jam nena e Helenes .Ju faleminderit te gjithve per urimet, fjalet e embela.Ju dua “, shkruan ajo