Nuk do e besoni sa kushton një pallto e Nora Istrefit!

Motrat Istrefi janë ndër artistet më të përfolura në shoubizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Ato shquhen për stilin unik, që herë pas here e shfaqin në rrjetet sociale. Veshja e tyre bënë që ato të komentohen për çdo paraqitje të zjarrtë. Është kjo e fundit, Nora Istrefi e cila ka publikuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’, gjersa reklamon edhe pallton e saj.

Por, a e dini sa kushton kjo? Pallto që ka këngëtarja Istrefi,  ka vlerën marramendëse që kushton 1 mijë e 415 euro.

https://instagram.com/p/BesbNP4Hj-a/?utm_source=ig_embed

Ndryshe, Nora është mjaft aktive në mbrëmje dhe projekte të shumta. Kënga e fundit që ka publikuar është ‘Gabime’, në bashkëpunim me Gjikon. /GazetaBlic./