“Nuk e ke gjatë me Adisin”, kjo është përgjigja e Fifit për fansen

ina-online
ina-online

30 Qershor, 2023

Këngëtarja e njohur Fifi, edhe pse është e angazhuar me djalin dhe me muzikën, gjen kohë dhe momente për të bashkëbiseduar me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Kështu ka vepruar mbrëmë dhe sot, duke sqaruar shumë pjesë, të ndërlidhura kryesisht me faktin e të qenit nënë.

Këngëtarja ka treguar se ka kryer lindje natyrale dhe për më tepër ka sqaruar emrin e të birit, i cili ka kuptimin ‘Zot i maleve’.

Por, dikush s’ka qenë i interesuar për pyetje por një koment. Një nga ndjekësit i ka thënë që nuk e ka të gjatë me Adisin, bashkëshortin e saj.

E bindur për të kundërtën, Fifi është tallur pak nën mbishkrimin ‘Bona llaf bona’.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ