Nuk e kemi ditur më parë, zbulohet lidhja e Bleona Qeretit me kryeministrin shqiptar! (FOTO)

0

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ishin të ftuar kryeministri këngëtarja Bleona Qereti.

Në pje4sën e parë të spektaklit ishte i ftuar kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ndërsa Bleona ishte në të dytën. Mirëpo ata janë takuar në prapaskenë dhe madje bënë një foto me duart shqiponjë.

Ndërkohë, askush nuk e dinte, por Bleona dhe Haradianj kanë një lidhje të veçantë. Një gjë të tillë e ka bërë me dije bashkëshortja e kryeministrit Anita. Ajo ka zbuluar se Bleonën e ka shoqe shkolle.

‘Kur takon shoqen e shkollës”, shkruante ajo në një foto të publikuar. Anita e ka mbaruar shkollën në Shqipëri./Sot.com.al