Nuk e prisnit, Nora tregon se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen

0

Ajo është padyshim njëra ndër këngëtaret më seksi të estradës.

Lirisht mund të themi se për linjat që ka, shumë këngëtare ia kanë lakminë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Nora Istrefi e cila vazhdimisht kujdeset që linjat e saj t’i mbajë në formë.

Por, Nora së fundmi ka habitur me një deklaratë të saj. Ajo e ftuar në emisionin argëtues “Shiko Kush Luan”, ka treguar se një pjesë e trupit të saj nuk i pëlqen.

Nora në përballje me miken dhe trajneren e saj personale Geta Beqa i është përgjigjur pyetjes se cila pjesë e trupit nuk i pëlqen.

Këngëtarja seksi e pranoi se këmbët janë pjesa e trupit që nuk i pëlqejnë asaj. /Infokusi/