Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

ina-online
ina-online

25/02/2024

Olsi Bylyku u largua pak javë më parë në një televotim të papritur nga Big Brother VIP Albania 3.

Ai ka qenë i shokuar me daljen nga shtëpia, si konkurrenti më pak i votuar brenda. Pas eliminimit, këngëtari e aktori nuk ka ndaluar thumbat ndaj Ledion Liços dhe produksionit të BBVA.

Diçka të tillë e ka bërë sërish mbrëmjen e djeshme (e shtunë) gjatë spektaklit pas largimit të Albi Nakos.

“Si arritëm kështu, zhgënjim i madh paskan qenë të gjithë artistët”, shkruan ai teksa e shoqëron shkrimin me një selfie të tijën duke buzëqeshur.

Olsi e bëri postimin pasi e ka vënë në dyshim edhe daljen e tij, meqë është shumë i njohur jashtë dhe ka fansa gjithandej. Veç Albit, spektaklin e kaluar u eliminua edhe këngëtarja Arta Kabashi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ