“Nuk iki kaq kollaj nga ekrani”, ja çfarë mendon Arbana që Ledioni do prezantojë Big Brother

INA
INA

10/01/2024

Moderatorja Arbana Osmani ka shuar zërat, se ajo është larguar përfundimisht nga ekrani.

“Nuk iki unë nga ekrani kaq kollaj jo. Shihemi së shpejti!”, iu përgjigj Arbana një komentueseje në një nga postimet e saj.

Ndërsa ka reaguar edhe për faktin që Ledion Liço është prezantuesi i Big Brother VIP 3.

“Ledioni është shumë i mirë dhe do ta prezantojë shkëlqyer!”, komentoi prezantuesja.Me këto fjalë Arbana ka konfirmuar se nuk do jetë prezantuesja e BBV3.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ