“Nuk je aq burrë sa ish-i dashuri!” Vajza “zgjidh” gjuhën teksa është e dehur, refuzon seksin me partenrin

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një histori në rubrikën “E dashur Deidre”, në të cilën ndoshta mund ta gjejnë veten shumë femra me eksperiencë seksuale.

Djali shkruan:

E dashura ime thotë se ajo më do, por që unë jam i padobishëm në shtrat.

Unë jam 20 vjeç, ajo është 18 vjeç dhe unë rezervova një fundjavë larg në Londër, kur ishim dy muaj bashkë.Ne kishim një ditë të bukur dhe një vakt të mirë në mbrëmje.

Unë isha duke pritur për seks, por e dashura ime refuzoi. Ne kishim pirë pak dhe ajo shpërtheu duke thënë se ajo nuk e shijon seksin me mua, sepse penisi im është më i vogël se i ish-t të saj.

Ditën tjetër ajo tha se ishte ndier kështu që herën e parë që që bëmë seks, por më tha se e bëri vetëm sepse ishte e dehur. Unë jam kaq i turpëruar.

DEIDRE përgjigjet:

Vë bast se ajo është e turpëruar gjithashtu, dhe ajo vetëm po tradhtonte mungesën e ekspertizës seksuale. Ju jeni të dy të rinj.

Çdo njeri mund të jetë një dashnor i shkëlqyer, pavarësisht se çfarë madhësie ka penisi i tij.

Ajo që ka rëndësi është të jesh i kujdesshëm, i vëmendshëm dhe të kuptosh përgjigjet seksuale të një gruaje./lajmifundit.al