“Nuk jemi në xhami e kishë”, Anita mbështet banorët për konsumim të alkoolit

INA
INA

11/11/2023

Opinionistja e njohur e edicionit të dytë të shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother VIP Kosova”, Anita Haradinaj pothuajse për çdo ‘prime’ të këtij spektakli lëshon nga një deklaratë bombastike që trazon shikuesit e këtij formati.

Sonte, teksa po diskutohej rreth varësisë apo jo të Ganiut ndaj alkoolit, ishte konkurrentja Shqipe Hyseni ajo që ngriti shqetësimin e saj për përdorim të alkoolit deri në degradim brenda shtëpisë.

Në dikutim e sipër Anita iu drejtua Shqipës duke i thënë “po le të degradojë, le të degradojë çdo gjë”.

Ndër tjera, ajo po ashtu i tha të njëjtës se “nuk jemi në xhami, as në kishë, por në një reality show”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ