“Nuk ka fraksione brenda LSDM-së, por vetëm mendime ndryshe”, thotë nënkryetarja e partisë

INA
INA

24/07/2023

Sanja Llukarevska, në rolin e nënkryetares së Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë në “SummerClick” në TV21 deklaroi se nuk ka fraksione në LSDM.

“Deklaroj se nuk ka fraksione në LSDM. Mendime ndryshe ka, por kjo nuk do të thotë se ata duan ta dëmtojnë partinë”, tha Llukarevska.

Ajo shtoi se nuk frikësohet nga asnjë zhvillim jashtë partisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Halil Snopce

Kuvendi i ASH-së ende nuk ka caktuar mbledhje/ Snopçe: Mund të ketë dallime, por do të jemi të unifikuar

vucic-dacic

Vuçiq është kundër që Daçiqi të jetë kryeministër i ardhshëm i Serbisë

radojcic milan

Konfiskohet një anije me shpejtësi të madhe e Radojiçiqit, ishte fshehur në depon e Radule Stevic

ministria financave e maqedonise

Vendimi për pagat shkakton revoltë tek të punësuarit në Ministrinë e Financave

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

policia-714x420

Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

INFO

NA NDIQ