Nuk ka nevojë për fjalë! Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin perfekt për të bijën

0

2 vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bekuan me një vajzë të cilën e quajtën Ajka. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj i ka kushtuar të bijës, një tatuazh shumë të bukur minimalist por që tregon shumë për dashurinë nënë bijë.

Këngëtarja ka zbuluar se ka gdhendur në gishtat e saj emrin e vajzës dhe në momentin që ata bashkohen formojnë lutjen me duar. Dhe me këtë foto ajo ka cituar një nga thëniet e Biblës si lutje për të gjithë prindërit e fëmijët.

“Lutja ime… ‘Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti dhe e madhe do të jetë paqja e tyre’ – Isaiah 54:13“, ka shkruar Xhensila përkrah fotos.