FOTO/“Nuk mundet asgjë të na ndalë”, deputetët e VV-së postojnë foto nga Kuvendi në orët e vona

INA
INA

14 Korrik, 2023

Mbrëmë deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka publikuar një fotografi jashtë sallës së Kuvendit të Kosovës, ku ka deklaruar se puna është duke vazhduar edhe në orët e vona.

Rexhaj ka thënë se asgjë nuk mund t’i ndalë.

“Puna në Kuvendin e Kosovës edhe në këto orë të vona po vazhdon. Nuk mundet asgjë të na ndal!” – ka shkruar Rexhaj.

Kujtojmë se dje në Kuvendin e Kosovës gjatë kohës kur kryeministri Kurti po mbante fjalim, deputetë të opozitës e ministra të Qeverisë e deputetët ë partisë në pushtet u përfshinë në përleshje.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-22-20-50-209-edit_com.android.chrome

“Unë të kapi për fyti”, “Kur ta nxo, e shkeli në fyt”, eskalon situata në studio, nervozohet analisti Astrit Gashi

Screenshot_2023-09-28-21-52-07-885-edit_com.facebook.katana

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

albulena haxhiu3

Edhe Albulena Haxhiu i përgjigjet kryeministrit Rama

marin mema

Mema: Një pjesë e politikës së Kosovës është paguar me lekët e kontrabandës dhe armëve të Serbisë

spartak

Avokati Ngjela zbërthen skenarët e Vuçiçit

rama kurti

‘KFOR të marrë nën kontroll veriun’/ Kurti i përgjigjet Ramës

Canak

Çanak tronditë Serbinë: Grupet kriminale u mbështetën nga qeveria e Serbisë

Screenshot_2023-09-28-18-03-55-607-edit_com.android.chrome

Mirena i reagon Surroit: Qysh bre Beg Rizajn e krahason me Radojiçiqin?

Muharrem Nitaj

Sekretari i AAK-së godet Ramën pas deklaratës që KFOR të marr kontrollin në veri: I çuditshëm ky njeri!

INFO

NA NDIQ